Вопрос школьника
На базу привезли 2800 кг картоплі. З них 45 % привезли першого дня, а решту — другого. Скільки кілограмів картоплі привезли першого дня і скільки другого?
Ответ от учителя
Для розв’язання цієї задачі потрібно знайти, скільки кілограмів картоплі привезли першого дня і скільки другого.
1. Знайдемо, скільки кілограмів картоплі привезли першого дня:
45% від 2800 кг = 0,45 * 2800 кг = 1260 кг
Отже, першого дня привезли 1260 кг картоплі.
2. Знайдемо, скільки кілограмів картоплі привезли другого дня:
Решту картоплі привезли другого дня, тобто:
2800 кг — 1260 кг = 1540 кг
Отже, другого дня привезли 1540 кг картоплі.
Відповідь: першого дня привезли 1260 кг картоплі, а другого — 1540 кг.